Produktet me shitje të nxehta

PËR NE

 • rreth (3)
 • rreth (4)
 • rreth (1)
 • rreth (2)

Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd.

Shenzhen Siweiyi Technology Co, Ltd, është një prodhues me përvojë i vendosur në Shenzhen të Kinës.Me makina të avancuara prodhimi, ekip me përvojë të kërkimit dhe zhvillimit, një fabrikë që mbulon më shumë se 3000 ㎡, ne jemi furnizuesi kryesor inovativ i produkteve të higjienës dhe pastrimit.
Përparësitë:
● Shërbimi me një ndalesë, duke përfshirë projektimin e prototipit, zhvillimin e mykut, montimin e produktit, testimin, paketimin dhe transportin
● Përvojë shumëvjeçare OEM dhe ODM
● Produkte me cilësi të lartë, të miratuara nga CE, RoHs, FCC
● Dorëzim i shpejtë dhe shërbim i besueshëm pas shitjes

Produkte të reja

Lajme

 • Mbyllur për Festivalin e Varkave të Dragoit gjatë 3-5 Qershorit

  Festivali i njohur i varkës së Dragoit bie në ditën e pestë të muajit të pestë hënor.Ai përkujton vdekjen e Qu Yuan, një poet dhe ministër kinez i njohur për patriotizmin dhe kontributin e tij në poezinë klasike dhe i cili përfundimisht u bë një hero kombëtar.Qu Yuan jetoi gjatë kohës së Kinës ...

 • Si u krijua freskuesi modern komercial i ajrit

  Epoka e freskuesit modern të ajrit filloi teknikisht në vitin 1946. Bob Surloff shpiku shpërndarësin e parë të freskuesit të ajrit me ventilator.Surloff përdorte teknologjinë që ishte zhvilluar nga ushtria që shërbente për të shpërndarë insekticide.Ky proces avullimi kishte ...

 • Mësoni më shumë rreth shpërndarësit të freskuesit të ajrit

  A keni menduar ndonjëherë se si funksionojnë freskuesit automatikë të ajrit?Në fund të fundit, ato janë një kthesë mjaft popullore në një nga mënyrat më tradicionale të pastrimit të ajrit.Këtu është një informacion i vogël që mund t'i përdorni për të filluar të kuptoni këto pastrime interesante dhe të rëndësishme...