Производи со жешка продажба

ЗА НАС

 • околу (3)
 • околу (4)
 • околу (1)
 • околу (2)

Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd.

Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd е искусен производител лоциран во Шенжен, Кина.Со напредни машини за производство, искусен тим за истражување и развој, фабрика која покрива повеќе од 3000 ㎡, ние сме иновативен водечки снабдувач на производи за хигиена и чистење.
Предности:
● Едношалтерска услуга, вклучувајќи дизајнирање прототип, развој на мувла, склопување производи, тестирање, пакување и испорака
● Повеќегодишно OEM и ODM искуство
● Висококвалитетни производи, одобрени од CE, RoHs, FCC
● Брза испорака и сигурна услуга по продажбата

Нови Продукти

Вести

 • Затворено за фестивалот на бродот змеј во текот на 3-5 јуни

  Реномираниот фестивал на чамци змејови паѓа на петтиот ден од петтиот лунарен месец.Таа ја одбележува смртта на Ку Јуан, кинески поет и министер познат по својот патриотизам и придонеси во класичната поезија и кој на крајот стана национален херој.Ку Јуан живеел во времето на Кина ...

 • Како е создаден модерен комерцијален освежувач на воздухот

  Ерата на модерниот освежувач технички започна во 1946 година. Боб Сурлоф го измисли првиот дозер за освежувач на воздух што работи со вентилатор.Сурлоф користел технологија што била развиена од војската која служела за издавање инсектициди.Овој процес на испарување имаше ...

 • Дознајте повеќе за диспензерот за освежувач на воздухот

  Дали некогаш сте се запрашале како функционираат автоматските освежувачи на воздух?На крајот на краиштата, тие се прилично популарен пресврт на еден од најтрадиционалните начини за чистење на воздухот.Еве неколку информации што можете да ги искористите за да започнете да ги разбирате овие интересни и важни чисти...